Internetowa Rewolucja

Co to jest Internetowa Rewolucja? To spotkanie przygotowane specjalnie dla Ciebie. Tak dla Ciebie. Przecież masz firmę i chcesz skutecznie reklamować ją w internecie.
Firmy Google, Home.pl i Lewiatan pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Gazety Wyborczej organizują eventy w całej Polsce mające na celu przybliżyć tematykę związaną z reklamą w internecie oraz jak wykorzystywać dostępne narzędzia, a zdobytą wiedzę przekształcać w realnego Klienta.

Pierwsze spotkanie odbyło się we Wrocławiu 17 listopada.

23 Listopada 2010 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się kolejne, na którym byliśmy. Rewolucja została podzielona na dwie części. W pierwszej mogły rejestrować się firmy takie jak Twoja by dowiedzieć się w jaki sposób możesz skutecznie wykorzystywać dostępne narzędzia do skutecznej reklamy i zdobywania nowych Klientów. Szczegółowy plan warsztatów poniżej. Druga część, która odbyła się na sali gimnastycznej, miała na celu edukację agencji zajmujących się marketingiem internetowym. Ciekawe wykłady, dużo agencji rządnych wiedzy, pytania i odpowiedzi. W tej części każda z agencji była do Waszej dyspozycji. Mogliście podejść zapytać, poradzić się odnośnie własnej reklamy. Nie obyło się bez powtarzających się pytan odnośnie złej jakości strony docelowej, braku wyświetleń reklamy, niskiego wyniku jakości. Nasza agencja starała się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Wiele osób już kolejnego dnia odwiedziło nas wirtualnie z kolejnymi pytaniami z czego się bardzo cieszymy.

Ważnym elementem spotkania były rozdawane dzięki Google gadżety reklamowe w skład, których wchodziły materiały edukacyjne, maskotki gniotki oraz kupony na kampanie AdWords o wartości 250 zł. Posiadamy 10 takich kuponów i z przyjemnością wręczymy je naszym nowym Klientom.

kupony-internetowa-rewolucja

10 pierwszych Klientów otrzyma od nas taki kupon. Co więcej poprowadzimy pierwszą kampanię za darmo. Kampania będzie miała na celu pokazanie i uświadomienie jak skuteczną formą reklamy są linki sponsorowane. Udowodnimy, że kampania o tak niskim budżecie również może być skuteczna i przyciągnąć nowych Klientów na Waszą stronę.

Szczegółowa Agenda Spotkania

szczegolowa-agenda-internetowa-rewolucja
Cała impreza cieszyła się ogromną popularnością. Wielu gości, wiele firm zainteresowanych rozwojem własnej działalności, dlatego też cieszymy się, że mogliśmy być częścią Internetowej Rewolucji.

Nasze stanowisko

internetowa-rewolucja-stanowisko

Graffiti Google

internetowa-rewolucja-artystycznie

Kolejne spotkania odbędą się w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Szczecinie w terminie luty/marzec 2011.

Źródło części grafik: www.dnirewolucji.pl

autor: Dominik Myślak Redjasper