ZAMÓW PROFESJONALNY AUDYT JUŻ ZA 500 PLN NETTO

Gdy prowadzicie samodzielnie kampanie Google Adwords i nie jesteście pewni czy jest ona odpowiednio zoptymalizowana – skontaktujcie się ze mną.

Przeprowadzę dla Was dokładny audyt Waszego konta AdWords.

Jestem Partnerem Google i Złotym Ekspertem na Forum Google Ads:

 

 

Najlepszy Współtwórca na Forum Google Ads 2017Najlepszy Współtwórca na Forum Google Ads 2018Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads

Audyt będzie polegał na ocenie Waszych dotychczasowych działań jak i wskazaniu najlepszej drogi rozwoju kampanii, by poprawić wskaźniki takie jak CTR, Wynik Jakości czy ROI, a przede wszystkim obniżyć koszt pozyskania Klienta.

Koszt takiego audytu to tylko 500 zł netto.

Jak się z nami skontaktować? Uzupełnij formularz znajdujący się poniżej wpisując w wiadomości 10 cyfrowy numer ID konta AdWords, który pozwoli nam wstępnie zapoznać się z Twoją kampanią Google AdWords i w późniejszym czasie do przeprowadzeniu audytu. Po otrzymaniu takiego numeru będziemy w stanie połączyć Wasze konto AdWords z naszym kontem MCK (Moje Centrum Klienta) bez poznawania Waszych danych logowania.

Jeśli nie chcecie podawać swojego numeru ID konta, a chcielibyście porozmawiać ze mną na temat Waszej kampanii to wystarczy jak wpiszecie w wiadomości prośbę o wykonanie do Was telefonu – zadzwonię.

 Formularz Kontaktowy

Wpisz Imię

Wpisz e-mail *

Wpisz nr telefonu *

WiadomośćWpisz poniżej kod captcha

* - pola wymagane 

Nasze Certyfikaty: