Wdrożeniami Google Analytics zajmuje się Dominik Myślak: Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads oraz Partner Google.

 

Najlepszy Współtwórca na Forum Google Ads 2017Najlepszy Współtwórca na Forum Google Ads 2018Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads 2019Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads 2020Złoty Ekspert Produktowy na Forum Google Ads

 

Nie wyobrażamy sobie prowadzenia skutecznie kampanii AdWords bez wdrożonego i odpowiednio zoptymalizowanego Google Analytics.

Dzięki tak wdrożonemu Analytics`owi będziemy mogli skuteczniej prowadzić dla Was kampanie Google Ads. Da to możliwość podejmowania trafniejszych decyzji i właściwe rozdysponowanie budżetów reklamowych na poszczególne kampanie.

Koszty związane z wdrożeniem zależą od zakresu naszej pracy. Wdrażamy Google Analytics w pakiecie podstawowym i zaawansowanym.

Wdrożenia Google Analytics, a dokładnie koszty związane z wdrożeniem zależą od zakresu naszej pracy. Wdrażamy Google Analytics w pakiecie podstawowym i zaawansowanym.

W zakres prac związanych z podstawowym wdrożeniem wchodzi zaimplementowanie kodu Google Analytics oraz podstawowa konfiguracja na koncie Google Analytics, w tym dodanie podstawowych celów konwersji. Koszt wdrożenia podstawowego to 500 zł netto.

W przypadku zaawansowanego wdrożenia koszt uzależniony jest od zakresu prac i jest wyceniany indywidualnie.

ego wdrożenia koszt uzależniony jest od zakresu prac i jest wyceniany indywidualnie. Zakres prac to między innymi ustawienie co najmniej 3 widoków danych. Ustawienie odpowiednich filtrów na każdym z nich. Wdrożenie filtrów wykluczających ruch spamowy oraz boty. Ustawienie celów konwersji na podstawie wdrożonych przez Google Tag Managera zdarzeń. Wdrożenie wirtualnych odsłon jeśli są one potrzebne. Uzupełnienie listy wykluczających stron odsyłających jeśli wdrożenie dotyczy sklepu internetowego.

Chcesz mieć poprawnie zbierane dane? Zadzwoń 506 879 631, napisz email: biuro@redjasper.pl bądź wypełnij poniższy formularz:

  Wpisz Imię

  Wpisz e-mail*

  Wpisz nr telefonu*

  Wiadomość

  Wpisz poniżej kod captcha

  * - pola wymagane