Ile kosztuje kampania linków sponsorowanych?
Koszty zależą od wybranego przez Państwa budżetu na prowadzenie kampanii Google Ads. Za prowadzenie takiej kampanii otrzymamy ustalony % prowizji od prowadzonego budżetu. Szczegóły znajdziecie na tej podstronie.

W jaki sposób najlepiej dobrać zestaw fraz do przeprowadzenia kampanii linków sponsorowanych?
Zawsze pomożemy w doborze słów kluczowych. Polecam również narzędzie Googli, które pomaga w wyborze najczęściej wpisywanych słów kluczowych przez Internautów – Narzędzie Propozycji Słów Kluczowych.

Czy mogę sam prowadzić konto Google Ads?
Oczywiście, że tak. Wiąże się to jednak z zapoznaniem się z regulaminem Google Ads jak i zasadami związanymi z systemem Google Ads. Nie chodzi tu tylko o zapoznanie się z zasadami, a poznanie możliwości Google Ads i jak najlepszego wykorzystania go do skutecznego reklamowania własnego biznesu. Niestety często popełniane są podstawowe błędy jak brak pogrupowania słów kluczowych, czy użycie dopasowania przybliżonego co w rezultacie powoduje niepotrzebne koszty.

Dlaczego moja reklama nie pojawia się w wyszukiwarce?
Przyczyn może być wiele. Jeśli sami Państwo prowadza swoją kampanię, prosimy o przekazanie nam więcej szczegółów, abyśmy mogli stwierdzić co jest przyczyną. Najczęściej to zbyt mały budżet dzienny, zbyt mała stawka za kliknięcie bądź brak podania danych płatniczych.

Ile mniej więcej kosztuje pozycjonowanie?
Bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda fraza kluczowa ma swoją cenę, każda fraza ma do spełnienia jakiś efekt.. Płacicie Państwo za efekty, więc każda miesięczna faktura może być inna, ponieważ uzyskane efekty mogą się różnić od siebie w różnych miesiącach.

Czy stosujecie Państwo nieetyczne metody pozycjonowania? Stosowanie takich metod powoduje od razu nałożenie filtra na Państwa stronę, bądź co gorsze zbanowanie (wyrzucenie z wyników wyszukiwania) Państwa strony. Nigdy nie narażamy naszych Klientów na takie ryzyko. Zawsze Klienta uświadamiamy odnośnie metod, których nie wolno stosować, aby sam nie popełnił takiego błędu. Jeśli natomiast takie pozycjonowanie było już stosowane, staramy się zapobiec nałożeniu filtra bądź tzw. bana na stronę. Takim nagminnym błędem jest ukrywanie tekstu na stronie, który kiedyś był bardzo często popełniany.

Na czym polega pozycjonowanie? Pozycjonowanie to zwiększenie wartości Państwa strony www, tak aby poprawić jej pozycje na określone frazy kluczowe w naturalnych wynikach wyszukiwania.