Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje kampania linków sponsorowanych?
Koszty zależą od wybranego przez Państwa pakietu kliknięć i konkurencyjności zestawu fraz kluczowych. Możemy również rozlicząc się z Państwem budżetowo, tzn. to Państwo decydują ile chcecie przeznaczyć na kampanię. Za prowadzenie takiej kampanii otrzymamy 10% założonego przez Państwa budżetu.

W jaki sposób najlepiej dobrać zestaw fraz do przeprowadzenia kampanii linków sponsorowanych?
Zawsze pomożemy w doborze słów kluczowych. Polecam również narzędzie googli, które pomaga w wyborze najczęściej wpisywanych słów kluczowych przez Internautów – Narzędzie Propozycji Słów Kluczowych.

Czy mogę sam prowadzić konto AdWords?
Oczywiście, że tak. Wiąże się to jednak z zapoznaniem się z regulaminem adwords jak i zasadami związanymi z systemem adwords. Nie chodzi tu tylko o zapoznanie się z zasadami, a poznanie możliwości google adwords i jak najlepszego wykorzystania go do skutecznego reklamowania własnego biznesu.

Dlaczego moja reklama nie pojawia się w wyszukiwarcę?
Przyczyn może być wiele. Jeśli sami Państwo prowadza swoją kampanię, prosimy o przekazanie nam więcej szczegółów, abyśmy mogli stwierdzić co jest przyczyną. Najczęściej to zbyt mały budżet dzienny, zbyt mała stawka za kliknięcię, bądź brak podania danych płatniczych.

Ile mniej więcej kosztuje pozycjonowanie?
Bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda fraza kluczowa ma swoją cenę, każda fraza ma do spełnienia jakiś efekt, aby zostały nam przekazane pieniążki za usługę. Płacicie Państwo za efekty, więc każda miesięczna faktura może być inna, ponieważ uzyskane efekty mogą się różnić od siebie w różnych miesiącach.

Czy stosujecie Państwo nieetyczne metody pozycjonowania? Stosowanie takich metod powoduje od razu nałożenie filtra na Państwa stronę, bądź co gorsze zbanowanie (wyrzucenie z wyników wyszukiwania) Państwa strony. Nigdy nie narażamy naszych Klientów na takie ryzyko. Zawsze Klienta uświadamiamy odnośnie metod, których nie wolno stosować, aby sam nie popełnił takiego błędu. Jeśli natomiast takie pozycjonowanie było już stosowane, staramy się zapobiec nałożeniu filtra bądź tzw. bana na stronę. Takim nagminnym błędem jest ukrywanie tekstu na stronie, który jest bardzo często popełniany.

Na czym polega pozycjonowanie? Pozycjonowanie to zwiększenie wartości Państwa strony www, tak aby wyszukiwarki lepiej ją „widziały”. Często powtarzam Klientom, że ich strona jest jak książka, która się już znudziła i chcecie Panstwo oddać ją w prezencie do biblioteki. Biblioteką jest wyszukiwarka. Dopoki nie zaniesiecie Państwo książki do biblioteki, nikt nie będzie miał możliwości przeczytać jej. Można powiedzieć, że pozycjoner zgłasza stronę www do wyszukiwarki, aby inni mogli korzystać z jej zasobów.